meet the team poland

Poznaj zespół w Polsce

Impact tworzą pełni pasji, utalentowani ludzie, których praca przynosi realną zmianę.

Pawel Rybka Impact

Paweł Rybka

Senior Consultant

Paweł Rybka

Senior Consultant

Dbam o kontakty z kluczowymi klientami, by lepiej zrozumieć ich wzywania i być w stanie zaprojektować takie rozwiązania, które dynamicznie przeprowadzą organizacje/zespoły przez zmianę i będą miały odzwierciedlenie w wynikach biznesowych. Dla Impactu pracuję od 1999 roku i w żadnym momencie nie czułem się tym znudzony. Lubię aktywny tryb życia, wspinam się i biegam. Wraz z moim psem stanowimy zgraną drużynę frisbee. Nade wszystko cenię sobie moją rodzinę.

Linkedin Icon
Joanna Rada, Impact Poland

Joanna Rada

Senior Consultant, Poland

Joanna Rada

Senior Consultant, Poland

Po wielu latach doświadczenia w środowisku biznesowym, przewodnicząc zespołom sprzedaży i operacyjnym postanowiłam podzielić się moją wiedzą i praktyką jako trener, coach i facylitator. Dołączenie do Impactu w roli konsultanta umożliwiło mi wspieranie liderów oraz talentów w rozwoju ich przywództwa w oparciu o solidną dawkę czynnika „zabawy” jaką programy Impactu gwarantują.

Linkedin Icon
Katarzyna Romanowicz, Impact Poland

Katarzyna Romanowicz

Senior Consultant, Poland

Katarzyna Romanowicz

Senior Consultant, Poland

Jestem konsultantem, trenerem, coachem i facylitatorem PCC ICF z ponad 13-letnim doświadczeniem w pracy z zespołami. Postrzegam swoją rolę jako wspierającą i inspirującą ludzi do lepszej wzajemnej komunikacji. Jako psycholog pomagam klientom odkryć mechanizmy mające wpływ na ich osobiste wyzwania oraz sukcesy. Prywatnie jestem fanką aktywnego spędzania czasu – lubię jazdę na rowerze i piesze wędrówki. Uwielbiam gotować i spędzać czas z rodziną.

Anna Brulińska Impact International

Anna Brulińska

Head of Consultants, Poland

Anna Brulińska

Head of Consultants, Poland

Odpowiadam za zarządzanie wiedzą, nowe rozwiązania oraz koordynację współpracy z zespołem trenerskim.Stale pracuję jako coach, psycholożka i psychoterapeutka. Mam 20-letnie doświadczenie w dziale HR i szeroką wiedzę z zakresu zarządzania ludźmi (procesów, polityk i narzędzi). Cenię sobie zorientowanie na jakość i rozwiązania dopasowane do kontekstu biznesowego. Jestem mamą nastolatka a w wolnym czasie chodzę na koncerty i śpiewam jazz.

Linkedin Icon
Alicja Pietrasz, Impact International

Alicja Pietrasz

Business Development, Poland

Alicja Pietrasz

Business Development, Poland

Jako członek globalnego zespołu Digital jestem odpowiedzialna za rozwijanie cyfrowych możliwości Impact oraz wdrażanie rozwiązań z obszaru digital jako integralnych elementów rynkowej propozycji naszej firmy. Uczestniczę w budowaniu wizerunku marki Impact oraz tworzeniu strategii marketingowej. Dodatkowo wspieram projektowanie dostosowanych do potrzeb klienta rozwiązań.

Linkedin Icon
Magdalena Cackowska, Impact International

Magdalena Cackowska

Financial Manager, Poland

Magdalena Cackowska

Financial Manager, Poland

W pracy zajmuję się zarządzaniem finansami -  raportami, symulacjami finansowymi, płatnościami, przygotowaniem umów z klientami i pracownikami oraz wieloma innymi kwestiami… np. organizacją podróży, spotkań wewnętrznych i szkoleń. Uwielbiam pracę w Impact ze względu na ludzi – pracuję tutaj od 2003 roku i nie mam ochoty na zmianę! Mam bzika na punkcie mojego małego skrawka ziemi, który położony jest w lesie nad rzeką.

Linkedin Icon

Wszelka wiedza, która nie wyłania z siebie nowych pytań, staje się w szybkim czasie martwa.

Wisława Szymborska