meet the team poland

Poznaj zespół w Polsce

Impact tworzą pełni pasji, utalentowani ludzie, których praca przynosi realną zmianę.

Pawel Rybka Impact

Paweł Rybka

Senior Consultant

Paweł Rybka

Senior Consultant

Dbam o kontakty z kluczowymi klientami, by lepiej zrozumieć ich wzywania i być w stanie zaprojektować takie rozwiązania, które dynamicznie przeprowadzą organizacje/zespoły przez zmianę i będą miały odzwierciedlenie w wynikach biznesowych. Dla Impactu pracuję od 1999 roku i w żadnym momencie nie czułem się tym znudzony. Lubię aktywny tryb życia, wspinam się i biegam. Wraz z moim psem stanowimy zgraną drużynę frisbee. Nade wszystko cenię sobie moją rodzinę.

Linkedin Icon
Joanna Rada, Impact Poland

Joanna Rada

Senior Consultant, Poland

Joanna Rada

Senior Consultant, Poland

Po wielu latach doświadczenia w środowisku biznesowym, przewodnicząc zespołom sprzedaży i operacyjnym postanowiłam podzielić się moją wiedzą i praktyką jako trener, coach i facylitator. Dołączenie do Impactu w roli konsultanta umożliwiło mi wspieranie liderów oraz talentów w rozwoju ich przywództwa w oparciu o solidną dawkę czynnika „zabawy” jaką programy Impactu gwarantują.

Alicja Pietrasz, Impact International

Alicja Pietrasz

Business Development, Poland

Alicja Pietrasz

Business Development, Poland

Jako członek globalnego zespołu Digital jestem odpowiedzialna za rozwijanie cyfrowych możliwości Impact oraz wdrażanie rozwiązań z obszaru digital jako integralnych elementów rynkowej propozycji naszej firmy. Uczestniczę w budowaniu wizerunku marki Impact oraz tworzeniu strategii marketingowej. Dodatkowo wspieram projektowanie dostosowanych do potrzeb klienta rozwiązań.

Linkedin Icon
Katarzyna Romanowicz, Impact Poland

Katarzyna Romanowicz

Senior Consultant, Poland

Katarzyna Romanowicz

Senior Consultant, Poland

Jestem konsultantem, trenerem, coachem i facylitatorem PCC ICF z ponad 13-letnim doświadczeniem w pracy z zespołami. Postrzegam swoją rolę jako wspierającą i inspirującą ludzi do lepszej wzajemnej komunikacji. Jako psycholog pomagam klientom odkryć mechanizmy mające wpływ na ich osobiste wyzwania oraz sukcesy. Prywatnie jestem fanką aktywnego spędzania czasu – lubię jazdę na rowerze i piesze wędrówki. Uwielbiam gotować i spędzać czas z rodziną.

Zuzanna Naruszweicz, Impact Poland

Zuzanna Naruszewicz

Business Development, Poland

Zuzanna Naruszewicz

Business Development, Poland

W Impact jestem od niedawna. Moim konikiem jest temat odpowiedzialności i wątki związane ze zrównoważonym rozwojem. Cieszę się, że mogę w obecnej pracy wykorzystywać moje wieloletnie doświadczenie realizacji projektów społecznych i pracy w środowisku non-profit. Ponadto wspieram zespół na wiele rozmaitych sposobów – w tłumaczeniach, formatowaniu dokumentów, zbieraniu i opracowywaniu danych, w komunikacji ze współpracownikami.

Rafal Kamilski, Impact International

Rafal Kamilski

Operational Manager, Poland

Rafal Kamilski

Operational Manager, Poland

Odpowiadam za wsparcie zespołu i pracę warszawskiego biura Impact. Zarządzam projektamI monitorując przebieg facylitacji programów i komunikując się z klientami. Zajmuję się logistyką i przygotowaniem naszych fantastycznych, doświadczeniowych projektów szkoleniowych. Od początku mojej pracy w Impact, od 2005 roku, moja rola zmieniała się – od kierownika biura po doradcę w kwestiach bezpieczeństwa.

Linkedin Icon

Wszelka wiedza, która nie wyłania z siebie nowych pytań, staje się w szybkim czasie martwa.

Wisława Szymborska