meet the team poland

Poznaj zespół w Polsce

Impact tworzą pełni pasji, utalentowani ludzie, których praca przynosi realną zmianę.

Pawel Rybka Impact

Paweł Rybka

Senior Consultant

Paweł Rybka

Senior Consultant

Dbam o kontakty z kluczowymi klientami, by lepiej zrozumieć ich wzywania i być w stanie zaprojektować takie rozwiązania, które dynamicznie przeprowadzą organizacje/zespoły przez zmianę i będą miały odzwierciedlenie w wynikach biznesowych. Dla Impactu pracuję od 1999 roku i w żadnym momencie nie czułem się tym znudzony. Lubię aktywny tryb życia, wspinam się i biegam. Wraz z moim psem stanowimy zgraną drużynę frisbee. Nade wszystko cenię sobie moją rodzinę.

Linkedin Icon
Agata Stanik, Impact International

Agata Stanik

Head of Marketing, Poland

Agata Stanik

Head of Marketing, Poland

Moja praca jest bardzo różnorodna i każdego dnia na mojej drodze pojawiają się nowe wyzwania: buduję partnerstwa i rozwijam relacje z klientami, organizuję ThinkTank, tworzę strategię marketingową, pozyskuję partnerów społecznych, zarządzam dostarczaniem naszych strategicznych projektów. Kocham moją rodzinę i jestem najwierniejszą fanką moich dwóch maluchów, które właśnie odkrywają świat. Lubię towarzyszyć im w tej podróży i pokazywać kolejne fascynujące możliwości.

Linkedin Icon
Anna Brulińska Impact International

Anna Brulińska

Head of Consultants, Poland

Anna Brulińska

Head of Consultants, Poland

Odpowiadam za zarządzanie wiedzą, nowe rozwiązania oraz koordynację współpracy z zespołem trenerskim.Stale pracuję jako coach, psycholożka i psychoterapeutka. Mam 20-letnie doświadczenie w dziale HR i szeroką wiedzę z zakresu zarządzania ludźmi (procesów, polityk i narzędzi). Cenię sobie zorientowanie na jakość i rozwiązania dopasowane do kontekstu biznesowego. Jestem mamą nastolatka a w wolnym czasie chodzę na koncerty i śpiewam jazz.

Linkedin Icon
Ewa Rolley, Impact

Ewa Rolley

GM, Central Europe

Ewa Rolley

GM, Central Europe

Zmiana to mój partner - zarówno w biznesie jak i w życiu. Dołączyłam do Impactu ponad 20 lat temu. Pracowałam pełniąc różne role - konsultantki, dyrektor zarządzającej, coach’a czy wspierając rozwój biznesu w biurach Impactu w Europie i Azji. Obecnie wspieram rozwój biznesu w Polsce i Centralnej Europie oraz współtworzę z klientami rozwiązania z zakresu transformacji kulturowych. zmiany w kulturze organizacyjnej.
 

Linkedin Icon
Zuzanna Naruszweicz, Impact Poland

Zuzanna Naruszewicz

Business Development, Poland

Zuzanna Naruszewicz

Business Development, Poland

W Impact jestem od niedawna. Moim konikiem jest temat odpowiedzialności i wątki związane ze zrównoważonym rozwojem. Cieszę się, że mogę w obecnej pracy wykorzystywać moje wieloletnie doświadczenie realizacji projektów społecznych i pracy w środowisku non-profit. Ponadto wspieram zespół na wiele rozmaitych sposobów – w tłumaczeniach, formatowaniu dokumentów, zbieraniu i opracowywaniu danych, w komunikacji ze współpracownikami.

Rafal Kamilski, Impact International

Rafal Kamilski

Operational Manager, Poland

Rafal Kamilski

Operational Manager, Poland

Odpowiadam za wsparcie zespołu i pracę warszawskiego biura Impact. Zarządzam projektamI monitorując przebieg facylitacji programów i komunikując się z klientami. Zajmuję się logistyką i przygotowaniem naszych fantastycznych, doświadczeniowych projektów szkoleniowych. Od początku mojej pracy w Impact, od 2005 roku, moja rola zmieniała się – od kierownika biura po doradcę w kwestiach bezpieczeństwa.

Linkedin Icon

Wszelka wiedza, która nie wyłania z siebie nowych pytań, staje się w szybkim czasie martwa.

Wisława Szymborska