meet the team poland

Poznaj zespół w Polsce

Impact tworzą pełni pasji, utalentowani ludzie, których praca przynosi realną zmianę.

Pawel Rybka Impact

Paweł Rybka

Senior Consultant

Paweł Rybka

Senior Consultant

Dbam o kontakty z kluczowymi klientami, by lepiej zrozumieć ich wzywania i być w stanie zaprojektować takie rozwiązania, które dynamicznie przeprowadzą organizacje/zespoły przez zmianę i będą miały odzwierciedlenie w wynikach biznesowych. Dla Impactu pracuję od 1999 roku i w żadnym momencie nie czułem się tym znudzony. Lubię aktywny tryb życia, wspinam się i biegam. Wraz z moim psem stanowimy zgraną drużynę frisbee. Nade wszystko cenię sobie moją rodzinę.

Linkedin Icon
Agata Stanik, Impact International

Agata Stanik

Business Development Manager, Poland

Agata Stanik

Business Development Manager, Poland

Moja praca jest bardzo różnorodna i każdego dnia na mojej drodze pojawiają się nowe wyzwania: buduję partnerstwa i rozwijam relacje z klientami, organizuję ThinkTank, tworzę strategię marketingową, pozyskuję partnerów społecznych, zarządzam dostarczaniem naszych strategicznych projektów. Kocham moją rodzinę i jestem najwierniejszą fanką moich dwóch maluchów, które właśnie odkrywają świat. Lubię towarzyszyć im w tej podróży i pokazywać kolejne fascynujące możliwości.

Linkedin Icon
Rafal Kamilski, Impact International

Rafal Kamilski

Operational Manager, Poland

Rafal Kamilski

Operational Manager, Poland

Odpowiadam za wsparcie zespołu i pracę warszawskiego biura Impact. Zarządzam projektamI monitorując przebieg facylitacji programów i komunikując się z klientami. Zajmuję się logistyką i przygotowaniem naszych fantastycznych, doświadczeniowych projektów szkoleniowych. Od początku mojej pracy w Impact, od 2005 roku, moja rola zmieniała się – od kierownika biura po doradcę w kwestiach bezpieczeństwa.

Linkedin Icon
Magdalena Cackowska, Impact International

Magdalena Cackowska

Financial Manager, Poland

Magdalena Cackowska

Financial Manager, Poland

W pracy zajmuję się zarządzaniem finansami -  raportami, symulacjami finansowymi, płatnościami, przygotowaniem umów z klientami i pracownikami oraz wieloma innymi kwestiami… np. organizacją podróży, spotkań wewnętrznych i szkoleń. Uwielbiam pracę w Impact ze względu na ludzi – pracuję tutaj od 2003 roku i nie mam ochoty na zmianę! Mam bzika na punkcie mojego małego skrawka ziemi, który położony jest w lesie nad rzeką.

Ewa Rolley, Impact

Ewa Rolley

GM, Central Europe

Ewa Rolley

GM, Central Europe

Zmiana to mój partner - zarówno w biznesie jak i w życiu. Dołączyłam do Impactu ponad 20 lat temu. Pracowałam pełniąc różne role - konsultantki, dyrektor zarządzającej, coach’a czy wspierając rozwój biznesu w biurach Impactu w Europie i Azji. Obecnie wspieram rozwój biznesu w Polsce i Centralnej Europie oraz współtworzę z klientami rozwiązania z zakresu transformacji kulturowych. zmiany w kulturze organizacyjnej.
 

Joanna Rada, Impact Poland

Joanna Rada

Senior Consultant, Poland

Joanna Rada

Senior Consultant, Poland

Po wielu latach doświadczenia w środowisku biznesowym, przewodnicząc zespołom sprzedaży i operacyjnym postanowiłam podzielić się moją wiedzą i praktyką jako trener, coach i facylitator. Dołączenie do Impactu w roli konsultanta umożliwiło mi wspieranie liderów oraz talentów w rozwoju ich przywództwa w oparciu o solidną dawkę czynnika „zabawy” jaką programy Impactu gwarantują.

Wszelka wiedza, która nie wyłania z siebie nowych pytań, staje się w szybkim czasie martwa.

Wisława Szymborska