meet the team poland

Poznaj zespół w Polsce

Impact tworzą pełni pasji, utalentowani ludzie, których praca przynosi realną zmianę.

Pawel Rybka Impact

Paweł Rybka

Senior Consultant

Paweł Rybka

Senior Consultant

Dbam o kontakty z kluczowymi klientami, by lepiej zrozumieć ich wzywania i być w stanie zaprojektować takie rozwiązania, które dynamicznie przeprowadzą organizacje/zespoły przez zmianę i będą miały odzwierciedlenie w wynikach biznesowych. Dla Impactu pracuję od 1999 roku i w żadnym momencie nie czułem się tym znudzony. Lubię aktywny tryb życia, wspinam się i biegam. Wraz z moim psem stanowimy zgraną drużynę frisbee. Nade wszystko cenię sobie moją rodzinę.

Linkedin Icon
Anna Brulińska Impact International

Anna Brulińska

Head of Consultants, Poland

Anna Brulińska

Head of Consultants, Poland

Odpowiadam za zarządzanie wiedzą, nowe rozwiązania oraz koordynację współpracy z zespołem trenerskim.Stale pracuję jako coach, psycholożka i psychoterapeutka. Mam 20-letnie doświadczenie w dziale HR i szeroką wiedzę z zakresu zarządzania ludźmi (procesów, polityk i narzędzi). Cenię sobie zorientowanie na jakość i rozwiązania dopasowane do kontekstu biznesowego. Jestem mamą nastolatka a w wolnym czasie chodzę na koncerty i śpiewam jazz.

Linkedin Icon
Joanna Rada, Impact Poland

Joanna Rada

Senior Consultant, Poland

Joanna Rada

Senior Consultant, Poland

Po wielu latach doświadczenia w środowisku biznesowym, przewodnicząc zespołom sprzedaży i operacyjnym postanowiłam podzielić się moją wiedzą i praktyką jako trener, coach i facylitator. Dołączenie do Impactu w roli konsultanta umożliwiło mi wspieranie liderów oraz talentów w rozwoju ich przywództwa w oparciu o solidną dawkę czynnika „zabawy” jaką programy Impactu gwarantują.

Linkedin Icon
Anna Ziółkowska

Anna Ziółkowska

Head of Solutions

Anna Ziółkowska

Head of Solutions

W Impact odpowiadam za tworzenie i implementację nowych rozwiązań oraz opiekuję się Klientami i dostarczam dla nich programy. Lubię myśleć, że moja praca to inspirowanie i wspieranie innych, a tym samym ich organizacji i społeczności, w drodze do większej świadomości i poczucia siły. Baterie ładuję spędzając czas z moją cudowną rodziną, a także doświadczając nowych smaków, słuchając muzyki, tańcząc, jeżdżąc na rowerze i czytając w hamaku.

Linkedin Icon
Ewa Rolley, Impact

Ewa Rolley

GM, Central Europe

Ewa Rolley

GM, Central Europe

Zmiana to mój partner - zarówno w biznesie jak i w życiu. Dołączyłam do Impactu ponad 20 lat temu. Pracowałam pełniąc różne role - konsultantki, dyrektor zarządzającej, coach’a czy wspierając rozwój biznesu w biurach Impactu w Europie i Azji. Obecnie wspieram rozwój biznesu w Polsce i Centralnej Europie oraz współtworzę z klientami rozwiązania z zakresu transformacji kulturowych. zmiany w kulturze organizacyjnej.
 

Linkedin Icon
Rafal Kamilski, Impact International

Rafal Kamilski

Operational Manager, Poland

Rafal Kamilski

Operational Manager, Poland

Odpowiadam za wsparcie zespołu i pracę warszawskiego biura Impact. Zarządzam projektamI monitorując przebieg facylitacji programów i komunikując się z klientami. Zajmuję się logistyką i przygotowaniem naszych fantastycznych, doświadczeniowych projektów szkoleniowych. Od początku mojej pracy w Impact, od 2005 roku, moja rola zmieniała się – od kierownika biura po doradcę w kwestiach bezpieczeństwa.

Linkedin Icon

Wszelka wiedza, która nie wyłania z siebie nowych pytań, staje się w szybkim czasie martwa.

Wisława Szymborska