meet the team poland

Poznaj zespół w Polsce

Impact tworzą pełni pasji, utalentowani ludzie, których praca przynosi realną zmianę.

Pawel Rybka Impact

Paweł Rybka

Senior Consultant

Paweł Rybka

Senior Consultant

Dbam o kontakty z kluczowymi klientami, by lepiej zrozumieć ich wzywania i być w stanie zaprojektować takie rozwiązania, które dynamicznie przeprowadzą organizacje/zespoły przez zmianę i będą miały odzwierciedlenie w wynikach biznesowych. Dla Impactu pracuję od 1999 roku i w żadnym momencie nie czułem się tym znudzony. Lubię aktywny tryb życia, wspinam się i biegam. Wraz z moim psem stanowimy zgraną drużynę frisbee. Nade wszystko cenię sobie moją rodzinę.

Linkedin Icon
Rafal Kamilski, Impact International

Rafal Kamilski

Operational Manager, Poland

Rafal Kamilski

Operational Manager, Poland

Odpowiadam za wsparcie zespołu i pracę warszawskiego biura Impact. Zarządzam projektamI monitorując przebieg facylitacji programów i komunikując się z klientami. Zajmuję się logistyką i przygotowaniem naszych fantastycznych, doświadczeniowych projektów szkoleniowych. Od początku mojej pracy w Impact, od 2005 roku, moja rola zmieniała się – od kierownika biura po doradcę w kwestiach bezpieczeństwa.

Linkedin Icon
Joanna Rada, Impact Poland

Joanna Rada

Senior Consultant, Poland

Joanna Rada

Senior Consultant, Poland

Po wielu latach doświadczenia w środowisku biznesowym, przewodnicząc zespołom sprzedaży i operacyjnym postanowiłam podzielić się moją wiedzą i praktyką jako trener, coach i facylitator. Dołączenie do Impactu w roli konsultanta umożliwiło mi wspieranie liderów oraz talentów w rozwoju ich przywództwa w oparciu o solidną dawkę czynnika „zabawy” jaką programy Impactu gwarantują.

Alicja Pietrasz, Impact International

Alicja Pietrasz

Business Development, Poland

Alicja Pietrasz

Business Development, Poland

Jako członek globalnego zespołu Digital jestem odpowiedzialna za rozwijanie cyfrowych możliwości Impact oraz wdrażanie rozwiązań z obszaru digital jako integralnych elementów rynkowej propozycji naszej firmy. Uczestniczę w budowaniu wizerunku marki Impact oraz tworzeniu strategii marketingowej. Dodatkowo wspieram projektowanie dostosowanych do potrzeb klienta rozwiązań.

Linkedin Icon
Ewa Rolley, Impact International

Ewa Rolley

Head of Consulting, Poland

Ewa Rolley

Head of Consulting, Poland

Zmiana to mój partner - zarówno w biznesie jak i w życiu. Hasło “Bądź lepsza” inspiruje mnie do stałego rozwoju. Dołączyłam do Impactu ponad 20 lat temu. Jak dotąd była to porywająca podróż. Pracowałam pełniąc różne role - konsultantki, dyrektor zarządzającej, coach’a czy wspierając rozwój biznesu w biurach Impactu w Europie i Azji. Obecnie, skupiam się w mojej pracy na tworzeniu z klientami rozwiązań przynoszących pozytywne zmiany w kulturze organizacyjnej.

Aleksandra Luboinska, Impact Poland

Aleksandra Luboińska

Senior Consultant, Poland

Aleksandra Luboińska

Senior Consultant, Poland

Odkąd dołączyłam do Impactu w 1999 moje życie zrobiło się naprawdę ciekawe. Codziennie spotykam fascynujących ludzi, mam przywilej zajrzeć do ich codzienności, wyzwań i sukcesów. Zespoły zarządzające, kierownicy i pracownicy szeregowi - uwielbiam mieć szeroką perspektywę i inspirować moich klientów do poszukiwań sposobów na uczynienie życia łatwiejszym, ciekawszym, bardziej produkcyjnym albo po prostu fajniejszym!

Wszelka wiedza, która nie wyłania z siebie nowych pytań, staje się w szybkim czasie martwa.