Impact Polska

Impact International jest światowym liderem specjalizującym się we wzmacnianiu zespołów i rozwoju umiejętności przywódczych dla kadry kierowniczej. Dzięki biurom w Europie, USA i w regionie Azji – Pacyfiku dostarczamy naszym klientom rozwiązania w 50 językach, w każdym możliwym miejscu na ziemi. W 2010 roku świętowaliśmy 30. urodziny Impactu.

Zatrudniamy na świecie 250 konsultantów pracujących międzynarodowo, wymieniających swoje doświadczenia i pomagających klientom osiągać mierzalne rezultaty biznesowe poprzez inspirujące doradztwo i angażujące programy szkoleniowe. Rezultaty realizowanych przez nas programów widoczne są w zmianie zachowań ich uczestników. Nasi trenerzy to ludzie wyjątkowi, łączący pasje z codziennością, zaangażowani w ciągłe samodoskonalenie poprzez nieustanne poszerzanie zakresu swojej wiedzy i doświadczenia.

W Polsce Impact istnieje od 1997 roku. Pracujemy głównie z kadrą managerską najwyższego, średniego i niższego szczebla, specjalistami oraz całymi zespołami, wspierając ich kompetencje zarówno poprzez kompleksowe, modułowe programy rozwojowe, jak i poprzez wsparcie indywidualne bądź programy jednorazowe. Obszary naszej specjalizacji obejmują:

 • rozwój kompetencji przywódczych i kierowniczych
 • rozwój talentów
 • budowanie efektywnych zespołów
 • warsztaty dla Top Managementu wspierające zespoły zarządzające
 • executive coaching i coaching
 • wspomaganie procesów transformacji
 • train the trainers dla trenerów wewnętrznych / coachów / partnerów biznesowych
 • innowacje biznesowe
 • rozwój kompetencji interpersonalnych
 • wspieranie konferencji i wydarzeń firmowych
 • CSR – Corporate Social Responsibility.

Współpracujemy ze znanymi ośrodkami uniwersyteckimi na świecie np.: University of Manchester, INSEAD, University of Lancaster, Harvard University przy rozwijaniu koncepcji przywódczych. Koncepcja przywództwa „Leadreship in Action”, współtworzona przez Impact staje się w ostatnich latach wiodącą na świecie w myśleniu o przywództwie.

Częścią naszej misji jest inspirowanie do zmian na lepsze poprzez dawanie przykładu. Impact jest jedną z najmniejszych organizacji należących do „Global Compact” – inicjatywy ONZ popierającej ideę CSR - Społecznej Odpowiedzialności Biznesu

Impact jest także członkiem Izby Coachingu oraz członkiem współzałożycielem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych.

Zapraszamy do zapoznania się z listą klientów z którymi mieliśmy okazję współpracować, oraz z przedstawionymi tam przykładowymi opisami naszej współpracy, a także do sekcji NEWS, w której zamieszczono informacje o najbliższych kursach otwartych, organizowanych przez Impact Polska oraz o innych możliwościach zobaczenia, jak pracujemy


Impact Poland
Ul. Batalionu Miotła 20
01-366 Warszawa
Tel: +48 2266 59676
impactpolska [at] impactinternational [dot] com (subject: Message%20from%20the%20website) (Email)